Paieška svetainėje

Kokybės garantija

Partneriai

Reynaers
Reynaers Aluminium N.V.“ – Ši bendrovė visame pasaulyje pripažįstama kaip tarptautinė aliuminio sistemų projektuotoja ir tiekėja, o Europoje laikoma viena iš šios srities lyderių. Svarbiausi įmonės tikslai − sistemų ir technologijų tobulumas.
Remmers Baltica UAB „Remmers Baltica“ - tai medienos apsaugos ir priežiūros priemonės. Dažai, impregnantai, lakai medienos gaminiams tiek namų viduje, tiek išorėje (mediniams fasadams, lauko baldams, langinėms, pavėsinėms, tvoroms, vartams ir kitoms medinėms konstrukcijoms). Fasadų apsaugos ir renovavimo priemonės (fasadų valikliai, impregnantai, restauravimo medžiagos, silikoninės dangos ir kt.). Remmers Baltica ne tik prekiauja šiais produktai, bet ir suteikia konsultacijas darbų vykdymo eigoje. Visi produktai yra sertifikuoti bei turi atitikties deklaracijas.
Vokietijos bendrovė Hermann GUTMANN Werke AG - aliuminio profilių sistemų, skirtų medinių langų ir medžio fasadų kaustymui gamintojas.
Schüco - tai stambiausia Europoje įmonė, kurianti bei realizuojanti įvairius produktus, skirtus pastatų išorei: nuo langų, durų bei fasadų sistemų iki saulės kolektorių bei elementų.
Yawal - aliuminio konstrukcijų bei fasadų gamintojas. Konstrukcijos pasižymi ypatingu patvarumu ir ilgaamžiškumu.
Teknos yra vienas didžiausių pramoninių ir plataus vartojimo architektūrinių dažų gamintojas ir tiekėjas Šiaurės Europoje.
ASSA ABLOY Group - pirmaujanti pasaulyje užraktų bei užraktų įrangos gamintoja. Plati gaminių įvairovė patenkina vartotojų saugumo ir patogumo poreikius.
Roto Frank AG - viena iš pirmaujančių langų ir durų apkaustų gamintojų Europoje.
Langų ir durų apkaustų srityje Lietuvoje G-U Baltic yra vienas iš rinkos lyderių.
UAB "WOOD LINE" veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba aukštos kokybės drožtiniu ir lukštentu lukštu, pjautine mediena, medinėmis briaunomis, klijuotu mediniu tašu, faneruota plokšte, klijais ir kt. žaliavomis skirtomis baldų ir medienos gaminių gamybai. Šiandien UAB "WOOD LINE" yra viena stambiausių natūralių medžiagų ir klijų tiekėjų Lietuvoje.
Roletai24.lt veiklos sritis - gamyba ir prekyba aukščiausios kokybės visų rušių žaliuzėmis, roletais, tinkleliais nuo vabzdžių, terasinėmis markizėmis. Tai pat teikiamos visos parduodamos produkcijos matavimo, montavimo ir remonto paslaugos.

Kas naujo?

Parduodami įrengimai: BRIAUNŲ KLIJAVIMO STAKLĖS SMART VITAP UNIVERSALUS KARŠTO KLIJAVIMO PRESAS "ITALPRESSE SCF/8-S PL/9" Vakuuminis...
Energiją taupantiems "pasyviems" namams  gaminame langus su ypatingai mažu šilumos perdavimo koeficientu.

Naujienų prenumerata

El. pašto adresas:

© 1994 - 2015 Visos teisės saugomos. UAB Alseka. Naujoji g. 138, Alytus. Tel. 370 315 77341. Langai | Durys | Laiptai
Sukurta: Interneto svetainių kūrimas