Paieška svetainėje

Kokybės garantija

Mediniai langai

Mediniai langai gaminami iš trijų sluoksnių klijuotos medienos tašų be šakų ir defektų, išoriniai sluoksniai - radialinio pjovimo mediena. Tokios medienos panaudojimas užtikrina gaminių atsparumą deformacijoms. Gaminiams naudojama pušies, meranti, maumedžio, ąžuolo klijuota mediena. Langai iš medienos suteikia namui jaukumą, natūralumą. Medinius gaminius galima atnaujinti.

APKAUSTAI

UAB „Alseka" langai kaustomi vokiečių firmos "Roto Frank AG" apkaustais. Ši kompanija jau nuo 1935 metų yra stambiausia šios rūšies produkcijos gamintoja, jos produkcija savo patvarumu ir ilgaamžiškumu plačiai žinoma Europos rinkoje.

"Roto" apkaustai leidžia gaminti atsidarančius ir atsidarančius-atverčiamus langus su patvariu užrakinimu per visą perimetrą ir standesniu varčios prie rėmo priglaudimu. Šie faktoriai yra labai svarbūs, nes jie daro neįmanomu nesankcionuotą patekimą į patalpą, užtikrinant jos saugumą bei šilumos taupymą.

Langai gali būti komplektuojami su langinėmis, kurios suteikia namo fasadui išskirtinį stilių. Langinės apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, triukšmo ir vandalizmo. Jos gali būti įvairių formų, pritaikant jas prie lango konstrukcijų. Langinės yra valdomos iš patalpos vidaus - tai ypač patogu jas eksploatuojant.

Mediniai langai iš lauko dengti Gutmann aliuminio profiliais pasižymi ilgaamžiškumu, atsparūs agresyviam aplinkos poveikiui, lengvai prižiūrimi. Natūralus medis iš vidaus - šiltos bei jaukios aplinkos garantija.

APDAILA

Medinių langų apdailai naudojamos Teknos ir Remmers impregnavimo ir apdailos medžiagos. Jos giliai įsiskverbia į medį ir patikimai apsaugo nuo neigiamo išorės poveikio. Galima įvairi spalvų gama pagal RAL spalvų paletę ir lako atspalviai pagal Teknos Aquatop ir Remmers lako spalvų paletę.

Medinių langų apdaila gali būti:
• lakuojama iš abiejų pusių;
• viena pusė lakuojama, kita dažoma;
• dažoma iš abiejų pusių;
• kiekviena gaminio pusė dažoma kita spalva.

Europinio tipo langų horizontalios dalys nuo atmosferos poveikio apsaugotos aliuminio nuolajomis, kurios yra baltos, rudos, aliuminio spalvos arba dažoma pritaikant prie gaminio spalvos. Mediniai langai iš išorės gali būti dengiami dažyto arba anoduoto aliuminio "GUTMANN Cora" profiliais, kas gerina lango ilgaamžiškumą ir teikia paprastesnę priežiūrą.

STIKLINIMAS

Mediniai langai stiklinami vienos arba dviejų kamerų stiklo paketais, kurie užtikrina gerus šiluminio laidumo ir garso izoliacijos parametrus. Naudojami gerai žinomų firmų gaminami stiklo paketai su įvairiais pagal paskirtį reikalingais stiklais:
• taupantys šilumą selektyviniai stiklai;
• sulaikantys garsą stiklai;
• saulę kontroliuojantys stiklai;
• saugūs (laminuoti) stiklai;
• tonuoti, matiniai, raštuoti stiklai.

Stiklo paketų storiai:
• IV 68 langų 24 - 36 mm;
• IV 78 langų 34 - 44 mm.

FURNITŪRA

Galimi įvairūs langų varstymo variantai:
• atidaroma-atverčiama;
• atidaroma;
• lygiagrečiai slenkanti;
• viršlangio atidarymo mechanizmai.

KITI AKSESUARAI

Klientui pageidaujant galime komplektuoti įvairius priedus, gerinančius medinių gaminių funkcijas bei eksploatavimo sąlygas. Papildomam patalpų vėdinimui galima montuoti vėdintuvus į rėmą, staktą ar uždedamus ant stiklo paketo. Apsaugai nuo vabzdžių montuojami apsauginiai tinkleliai.

Langai atsidarantys į išorę su PN UNI apkaustais   Į išorę atsidarantys mediniai langai su PN UNI apkaustais, pasižymi išskirtine savybe, kad... Skaitykite daugiau » Langai su padidinta garso izoliacija Ypač gero akustinio komforto sąlygų, aukščiausios "A" klasės  langas, užtikrinantis 40 : 42dB triukšmo... Skaitykite daugiau »
Mediniai IV 98 euro profilio langai   1. Stiklo paketas 3 stiklų iki 52 mm bendro storio. Toks stiklo paketo storis išplečia galimybes... Skaitykite daugiau » Mediniai langai kaustyti aliuminiu Klientui pageidaujant mes galime pasiūlyti medinius langus, iš lauko dengtus "Gutmann" aliuminio profiliais.... Skaitykite daugiau »
Mediniai langai pasyviems namams Energiją taupantiems "pasyviems" namams pradėjome gaminti langus su ypatingai mažu šilumos perdavimo koeficientu:... Skaitykite daugiau » Mediniai langai viengubais rėmais Langų staktų ir varčių storis 68 mm ir atinkamai 78mm. Langų profiliai gaminami su vokiečių firmos... Skaitykite daugiau »
Restauraciniai langai Siekiant išlaikyti senovinių pastatų architektūros suderinamumą su naujais langais išlaikant bendrą pastato... Skaitykite daugiau »  

Kas naujo?

Parduodami įrengimai: BRIAUNŲ KLIJAVIMO STAKLĖS SMART VITAP UNIVERSALUS KARŠTO KLIJAVIMO PRESAS "ITALPRESSE SCF/8-S PL/9" Vakuuminis...
Energiją taupantiems "pasyviems" namams  gaminame langus su ypatingai mažu šilumos perdavimo koeficientu.

Naujienų prenumerata

El. pašto adresas:

© 1994 - 2015 Visos teisės saugomos. UAB Alseka. Naujoji g. 138, Alytus. Tel. 370 315 77341. Langai | Durys | Laiptai
Sukurta: Interneto svetainių kūrimas